Promocja wydarzeń we Wrocławiu – SlaskiWroclaw.pl
PIENIĄDZE

Nasz Wrocław 365 - wrocławskie atrakcje bez biletów

Do końca 2019 roku liczba uczestników programu Nasz Wrocław, promującego osoby rozliczające podatek PIT we Wrocławiu, wzrosła już do ponad 34 tysięcy wrocławian, a z wirtualnej karty programu korzysta 8763 z nich. W ciągu zaledwie półtora miesiąca z darmowego wejścia do pięciu popularnych wrocławskich atrakcji skorzystały 1703 osoby.

Nasz Wrocław 365 to ogłoszona 18 listopada 2019 roku akcja promocyjna w ramach programu Nasz Wrocław, który osobom rozliczającym PIT w naszym mieście oferuje zniżki na bilety do kilkudziesięciu partnerów programu, m.in. ZOO, Hydropolis, muzeów, niektórych kin itd. Hasło programu – „Płacąc podatki we Wrocławiu, zyskujesz i Ty, i miasto, w którym mieszkasz” – mówi samo za siebie.

Niektóre miejsca są za darmo

Dzięki akcji Nasz Wrocław 365 każdy dorosły uczestnik programu Nasz Wrocław może nie tylko nadal korzystać ze zniżek u wszystkich partnerów programu, ale także odwiedzić niektóre miejsca za darmo. W pierwszej edycji akcji biorą udział: Aquapark (dwugodzinne wejście do strefy relaksu dla osoby dorosłej), Zoo Wrocław (bilet normalny dla osoby dorosłej), Hydropolis (bilet normalny dla osoby dorosłej), WKS Śląsk Wrocław (bilet na mecz piłkarski dla osoby dorosłej, sektor rodzinny), Wrocławski Tor Wyścigów Konnych (jednorazowa jazda konna).

Od dnia ogłoszenia akcji do końca roku 2019 skorzystało z nich prawie 1703 osób. Najwięcej – 720 – odwiedziło ZOO, niewiele mniej – 620 – Hydropolis. Start akcji Nasz Wrocław 365 nie oznacza oczywiście wycofania zniżek dostępnych w programie Nasz Wrocław do tej pory, a więc idąc do każdego z tych pięciu miejsc z dzieckiem, rodzic może skorzystać z darmowego biletu, a dziecku kupić bilet ze zniżką Nasz Wrocław.

By skorzystać z akcji Nasz Wrocław 365 należy:

  • zarejestrować się w miejskim programie Nasz Wrocław w aplikacji lub na specjalnej stronie,

  • po przyjściu do jednego z pięciu partnerów akcji poinformować że się chce skorzystać w z darmowego wejścia w ramach akcji Nasz Wrocław 365 i pokazać dokument z numerem PESEL.