Promocja wydarzeń we Wrocławiu – SlaskiWroclaw.pl
WYDARZENIE

Śniadanie z Radiem ZET we Wrocławiu

W ramach „Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET” po Polsce w sobotę, 12 września, dziennikarze ogólnopolskiej rozgłośni odwiedzą mieszkańców Wrocławia. W tym roku trasa zbiega się z obchodami jubileuszu stacji, która świętuje okrągłe 30-te urodziny.

Nie masz czasu na poranny posiłek w domu? A może chcesz się spotkać z dziennikarzami jednej z największych stacji radiowych w Polsce i podpatrzeć jak wygląda ich praca od kuchni? Radio ZET zaprasza do Wrocławia na Plac Solny już w najbliższą sobotę.

Pożywne śniadania na dzień dobry bardzo w godzinach 9:00-13:00 będzie serwować dobrze znany z anteny Radia ZET - Robert Karpowicz, który tym razem wcieli się w rolę dziennikarza-kucharza. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie. W menu zarówno polska klasyka śniadaniowa z wykwintnie podanymi parówkami, kiełbaskami czy szynką, jak i dania wegetariańskie, gdzie prym wiedzie nabiał w różnorodnej postaci. Na pobudzenie Radio ZET poleca aromatyczną kawę, na którą będą rozdawane vouchery, oraz siłę muzyki. Śniadania serwowane są za darmo.

Będzie to też okazja do zrobienia zdjęcia z dziennikarzami, wspólnych rozmów czy zajrzenia do satelitarnego wozu transmisyjnego. Relacje z wydarzenia będzie można usłyszeć na antenie, a także zobaczyć w social mediach rozgłośni i Radiozet.pl. „Wielka trasa śniadaniowa Radia ZET” odwiedzi dwanaście miast z różnych regionów Polski. Akcję wspierają Sokołów, Piątnica i Circle K.